LAZETIĆ POSLE PORAZA U LONDONU: Imali smo dobru priliku da postignemo nešto više… Mnogo smo razočarani i tužni

LAZETIĆ POSLE PORAZA U LONDONU: Imali smo dobru priliku da postignemo nešto više… Mnogo smo razočarani i tužni
Žarko Lazetić, trener TSC-a (Foto: Starsport)

TSC je odigrao istorijsku utakmicu koju je posle velike borbe i preokreta Vest Hema izgubio sa 3:1. Vicešampion Srbije nije se obrukao, baš nasuprot tome, pokazao se u veoma pozitivnom svetlu u Londonu.


LIGA 1: Kvota na pobedu Monaka protiv Monce u našoj kladionici je 2.20. Utakmica je na programu u petak od 21:00. 


Pored sjajne partije njegove ekipe, trener žarko Lazetić bio je vidno nezadovoljan i tužan posle ovog poraza, jer kako je rekao verovao je da njegov tim može i do sva tri boda u Londonu.

Razočaran sam porazom. Imali smo dobru priliku da postignemo nešto više i nismo uspeli. Prvo poluvreme smo dobro iskontrolisali, igrali smo sa nižom postavom i bili smo agresivniji. Utakmica je išla u smeru u kojem smo zamislili, ali smo možda po mom mišljenju rano dali gol. Naš cilj je bio da ne igraju Antonio, Vard Prous i Paketa, ova dvojica su igrala od starta, a Antoniov ulazak je promenio dosta toga. Sada smo se pripremili mnogo bolje nego za dvomeč sa Bragom, igrači su sada više verovali i pokazali smo napredak u odnosu na te utakmice. Igra u desetak minuta posle gola bila je onakva kakvu želimo. Sad su svi nešto ozareni, ali ja sam razočaran – rekao je Lazetić.

Fudbaleri TSC-a stekli su veliko iskustvo u utakmici sa Vest Hemom. Većini njih ovo je bila i prva utakmica u nekom evropskom takmičenju, kao i treneru Žarku Lazetiću koji nije mogao da sakrije nezadovoljstvo sa svog lica.

Ovo iskustvo će sigurno da nam znači na duže staze. Sada smo razočarani, došli smo ovde da pobedimo i možda smo bili i blizu toga. Imali smo dobre situacije, imao ih je i Vest Hem. Imali smo i kadrovske probleme… Samo smo svi mnogo razočarani i tužni… – zaključio je Lazetić posle poraza u Londonu.

Povezane vesti

Ako Zvezda ne prođe Poljake, neće lako ni do Lige Evrope

Uvek postoji i gorka pilula. U slučaju Crvene zvezde ona bi se zvala Leh, a mesto „proizvodnje“ bi bio Poznanj. SRBIJA, SUPERLIGA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Železničara protiv Napretka (19:00) je 1.98. Srpskog šampiona očekuje dvomeč s Poljacima, u klubu iz Ljutice Bogdana, kao i armija navijača, veruju da može da se preskoči ovaj...

Kipar, mala zemlja koja pravi velike probleme srpskim klubovima (VIDEO)

Navijači Partizana su prošlu noć završili u suzama, ali ne radosnicama. Crno-beli su posle izvođenja penala zaustavljeni u kvalifinacijama za Ligu Evrope od AEK-a iz Larnake.  KUP IRSKE: Od 20:45 igraju Keri – Atlon, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.15. Čim je žreb spojio srpski i kiparski klub, svima je bilo...

1 komentar

  1. Težak,demagog i filozof,izmišlja vruću vodu, definitivno srpska fudbalska struka je u kanalu,kao i naš fudbal

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.