Dragan Stojković pokazuje vežbe (Foto: Fudbalski savez Srbije)
Reprezentativci Srbije stigli su u nedelju u Kopenhagen gde u utorak od 18 igraju prijateljsku utakmicu protiv Danske. Biće im to drugi meč ove godine, jer su u četvrtak u Budimpešti savladali Mađarsku sa 1:0.
Raspoloženje u taboru „orlova“ je na zavidnom nivou. Fudbaleri i članovi stručnog štaba su prošetali ulicama Kopenhagena. Iskoristili su priliku da u centru grada odrade nekoliko vežbi istezanja.
Utakmicu će da sudi Feliks Cvajer iz Nemačke. Ovo je drugi put da deli pravdu našim fudbalerima. Prvi put je bilo protiv Gruzije u kvalfiikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji. „Orlovi“ su dobili meč u Tbilisiju sa 3:1.
Njegovi pomoćnici biće Stefan Lup i Marko Ahmiler. Četvrti sudija će biti Sven Jablonski.
PROČITAJTE JOŠ: