Crno-beli su bez ikakvih poteškoća izašli na kraj sa gradskim rivalom. Štaviše, pokazao je sav svoj kvalitet i na kraju ubedljivo došao do 16. pobede u ABA ligi.
Partizan je u dvorani „Hala sportova Ranko Žeravica“ savladao Megu i tako nastavio dobar niz rezultata u poslednje vreme. Pitanje pobednika je bilo rešeno u ranoj fazi utakmice, pa su crno-beli mogli da odmore ključne igrače za predstojeće izazove.
Njihov trener, Željko Obradović, kratko se zadržao na konferenciji za medije posle meča. Evo šta je rekao:
– Mega je igrala dobro u poslednje vreme, znali smo da kada se pripremaš protiv mladog tima, onda moraš da imaš istu energiju i želju kao i oni. U tom segmentu smo izašli na pravi način, igrali smo izvanredno prvo poluvreme – rekao je popularni Žoc, pa u istom dahu nastavio:
– Čestitam igračima na onome što su uradili. Dva različita poluvremena, u drugom je to bilo više odrađivanje. U drugom delu oni su pokušali da se vrate, čestitam kolegi Baraću zbog načina na koji igraju u poslednje vreme. Hvala i publici koja je došla da podrži Partizan, Megi želim sve najbolje u nastavku sezone – rekao je Obradović.
PROČITAJTE JOŠ:
https://www.maxbetsport.rs/komicne-scene-u-grckoj-mec-atromitos-aek-odlozen-a-razlog-je-nesvakidasnji-foto-414798/
/ampNBA LIGA Veliki peh za Golden Stejt dok se žestoko bori da dođe do mesta u plej-ofu