Još jednom se pokazalo da je ova sezona u Evroligi neizvesna i da gotovo svako svakoga može da pobedi. Zbog toga je svaka pobeda važna, a pobedom nad Albom košarkaši Partizana su napravili još jedan korak ka plasmanu u plej-of.
Kao i obično, košarkaši su sa navijačima proslavili pobedu, a opet je u centru pažnje bio Matijas Lesor. Francuski centar je sa megafonom u ruci poveo navijanje.
Ovaj snimak je objavila i Evroliga na svomm Tviter nalogu. Istakli su da je svaka pobeda važna, pa ne čudi takvo slavlje.
PROČITAJTE JOŠ:
HIT IZJAVA Avramović se „pogubio“ kada je dobio pitanje o večitom derbiju: Fudbal? Izvinite… (VIDEO)
https://www.maxbetsport.rs/vidljivo-opustanje-obradovic-nahvalio-jednog-igraca-i-opomenuo-tim-moramo-da-se-naviknemo-420150/
/amp